OCENĚNÍ

XIV. ROČNÍK SOUTĚŽE OBAL ROKU

V roce 2008 se naše společnost zúčastnila české národní soutěže OBAL ROKU a získala ocenění v kategorii za spotřebitelský obal, známý pod obchodním názvem Tstix. Cena nám byla předána na galavečeru, který se konal 27. listopadu 2008 v pražském hotelu Olympik Artemis.

 

XXXVIII. ROČNÍK SOUTĚŽE WORLDSTAR FOR PACKAGING

Ocenění OBAL ROKU 2008 nám umožnilo ucházet se o celosvětové uznání spotřebitelského obalu Tstix na světové soutěži WORLDSTAR FOR PACKAGING 2008. V rámci jednání Word Packaging Organisation v jihoafrickém Kapském městě proběhlo začátkem října 2008 hodnocení přihlášených obalů. Porota složená ze zástupců 24 zemí a regionálních federací nám za tento exponát udělila rovněž ocenění, které nám bylo předáno během slavnostního ceremoniálu v květnu 2009 v Mexiku.

 

XXIII. INTERNATIONAL TROPHY FOR TECHNOLOGY AND QUALITY

11. března 2002 získala naše společnost na XXIII. International Trophy for Technology and Quality v Ženevě významné ocenění za kvalitu balicích strojů a poskytovaných služeb. Ocenění nás velmi těší, protože neustálému zlepšování technologické kvality balicích strojů věnujeme velkou pozornost. Stejně tak kvalitě služeb a komunikaci se zákazníky. Naším cílem je dlouhodobá spokojenost a prosperita všech našich zákazníků.

 

INTERNATIONAL GOLDEN AWARDS FOR QUALITY & BUSINESS PRESTIGE

15. března 2004 bylo naší společnosti uděleno ve Vídni, Rakousko ocenění INTERNATIONAL GOLDEN AWARDS FOR QUALITY & BUSINESS PRESTIGE a TQCS ocenění za kvalitu zákaznických služeb

 

GOLD PACK

V roce 1995 získala naše společnost cenu GOLD PACK za nejlepší obal roku v kategorii obalů a obalových prostředků, a to za úsporný ekoobal pro jednoporcový cukr.