BALENÝ REKLAMNÍ JEDNOPORCOVÝ CUKR

Společnost Pavel Blažek, balicí stroje s. r. o. je specialista ve výrobě a designu balicích strojů a jako dodatkovou službu nabízí balení cukru do reklamních obalů. Tato možnost je velmi oblíbená restauracemi, hotely apod., ale je velmi vhodná pro jakoukoliv společnost, která má zájem o vlastní zviditelnění (v případě potisku vlastního loga). Disponujeme speciálním balicím strojem na balení cukru. Na základě Vašich požadavků zajistíme předtiskovou přípravu a samotný tisk folie, zabalení cukru do tyčkových sáčků a následně do kartonu, případně do plastových kelímků.

Nejvíce oblíbený typ reklamního cukru je s potiskem vlastního loga, tedy s propagací vlastní firmy, značky nebo výrobku. Tyto cukry jsou baleny do obalové folie a poté do kartonové krabice po 1000 ks nebo do kelímků po 50 ks cukru a do kartonu s 20 ks kelímků. Druhou možností, zajímavou díky své nízké ceně, jsou reklamní cukry v univerzálním obalu, jejíž výhodou je obalová folie zdarma. Orientační cena za 1 ks cukru je od 0,26 Kč bez DPH.
V případě zájmu o cenovou nabídku baleného cukru do reklamních obalů, prosím, vyplňte poptávkový formulář.

 

Nabídka obsahuje:
cukr, předtisková příprava, tisk, obalový materiál, balení, kartonová krabice/kelímky

Poptávkový formulář

Jméno a příjmení *
Společnost *
Email *
Adresa *
Město *
PSČ *
Telefon *

Potisk
Kelímek + kartonová krabiceano    ne
Počet krabic
Počet barev potisku
Grafický návrh

Kontrolní otázka:
Kolik písmen je ve slově BLAŽEK?


25. května 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, které zajišťuje přísnější pravidla ochrany Vašich osobních údajů. Vyplněním poptávkového formuláře udělujete souhlas se zpracováním níže uvedených osobních údajů.
Zpracování osobních údajů
. Uděluji tímto souhlas společnosti Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 799/48, 110 00 Praha 1, IČ: 24813966, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 176698 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala osobní údaje uvedené ve formuláři. Prohlášení o zpracování osobních údajů našich dodavatelů a odběratelů – plné znění.