ATRAKTIVNÍ DESIGN PRODÁVÁ.

Skutečnost, že obal prodává, je všeobecně známá a může se o tom lehce přesvědčit každý. Zákazníci si z velkého množství zboží raději vyberou a koupí to, které má zajímavý, pěkný a originální obal. Ten hraje zásadní roli v prodejnosti zboží. Naše balicí stroje dokáží zabalit zboží do několika druhů sáčků – tyčkový, tyčkový varný, pyramidový, pyramidový varný, plochý, plochý varný, plochý s eurootvorem, se skládaným dnem nebo dvoukomorový. 

PROVEDENÍ SÁČKŮ

Naše balicí stroje jsou zkonstruovány tak, že dokáží balit zboží buď do sáčků plochých: tyčkových, tyčkových varných, plochých, plochých varnýchABM EN, ABM DeN, AMT, ABM N, ABM D, PBM-X, TSTIX, dvoukomorový - Doublestick; pyramidových AMT, APK, PBT-K, PBT-D, PBM-X (některé typy dokáží po přestavbě balit do obou typů sáčků), nebo se skládaným dnem ABG. Sáčky mohou být doplněny o otvor pro zavěšení, jednoduchý otvor vhodný k další manipulaci či zabaleny jako řetěz (ten je dále navinut na kotouče pomocí navinovacího zařízení ANA).

Všechny typy sáčků jsou svařené na třech stranách - 1x podélný svár, 2x příčný svár (vrchní, spodní).

Zákazník si může vybrat z několika typů desénů příčných čelistí. Nabízíme výběr ze dvou typů: příčné drážkování nebo křížový rastr. Podélná čelist je standardně dodávána z teflonu s hladkou pracovní plochou.

TYPY SÁČKŮ - tyčkové / tyčkové varné / pyramidové / pyramidové varné / ploché / ploché varné / ploché s eurootvorem / dvoukomorové / se složeným dnem

TYPY RASTRŮ

TYPY PODÉLNÉHO SVÁRU - jednoduchý / dvojitý

TYPY JEDNODUCHÉHO OTEVÍRÁNÍ

VHODNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ